icon1.png Medik8 Cyprus

70006608

facebook.png

Pokožka so sklonmi k akné

facial-icon.pngDeep Cleansing Medi Facial

Úroveň 1,2

Hĺbkovo čistiace luxusné ošetrenie zahŕňajúce tradičnú metódu naparovania pre odplavenie nečistôt, zlepšenie krvného obehu a vyčistenie upchatých pórov.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pngSuperFacial

 

Enzymatický peeling pre rozjasnenie pleti a redukciu nedokonalostí pokožky.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pnggentlePeel

 

Peelingová kúra na báze ľahkého oleja, ktorá podporuje bunkovú regeneráciu. Môže byť vykonávaná počas celého roka. Odporúčané ako samostatné ošetrenie alebo v kombinácii s ošetrením anti-ageing, ošetrením redukujúcim pigmentáciu alebo akné.

Viac informácií...

facial-icon.pngbeta Facial

Úroveň 1,2

Intenzívne antibakteriálne a protizápalové ošetrenie využívajúce prirodzené čistiace vlastnosti kaolínu, bentonitu a bambusu.

Viac informácií...

treatments-icon.jpgExecutive Peel Facial

Úroveň 1

Sila dvojitej exfoliácie: mechanická exfoliácia na odstránenie najvrchnejšej vrstvy kože kombinovaná s enzymatickou exfoliáciou pre silnejší efekt.

Viac informácií...

treatments-icon.jpgExecutive Power Exfoliation Facial

Úroveň 2

Sila trojitej exfoliácie: mechanická a enzymatická exfoliácia kombinovaná s jemným chemickým peelingom pre lepší prienik do pokožky, rozjasnenie pleti a rejuvenáciu pokožky.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pngbetaPeel

 

Rýchlo dostáva akné pod kontrolu a eliminuje riziko jeho budúceho vzniku. Čistí upchaté póry, redukuje komedóny a zápalové ložiská.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pngJessner Peel

 

Peeling určený na redukciu hyperpigmentácie, na ošetrenie slnkom poškodenej kože, redukciu mierneho až ťažkého akné, jemných jaziev, farebných nezrovnalostí pleti a stredne hlbokých vrások.

Viac informácií...