icon1.png Medik8 Cyprus

70006608

facebook.png

Starnúca pleť

facial-icon.pngDeep Cleansing Medi Facial

Úroveň 1,2,3

Hĺbkovo čistiace luxusné ošetrenie zahŕňajúce tradičnú metódu naparovania pre odplavenie nečistôt, zlepšenie krvného obehu a vyčistenie upchatých pórov.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pngSuperFacial

 

Enzymatický peeling pre rozjasnenie pleti a redukciu nedokonalostí pokožky.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pnggentlePeel

 

Peelingová kúra na báze ľahkého oleja, ktorá podporuje bunkovú regeneráciu. Môže byť vykonávaná počas celého roka. Odporúčaná ako samostatné ošetrenie alebo v kombinácii s ošetrením anti-ageing, ošetrením redukujúcim pigmentáciu alebo akné.

Viac informácií...

facial-icon.pngAge Defying Facial

Úroveň 1,2,3

Anti-ageingové ošetrenie určené pre starnúcu pleť a pokožku s viditeľnými známkami starnutia, ako sú jemné vrásky a ryhy.

Viac informácií...

treatments-icon.jpgExecutive Peel Facial

Úroveň 1

Sila dvojitej exfoliácie: mechanická exfoliácia na odstránenie najvrchnejšej vrstvy kože kombinovaná s enzymatickou exfoliáciou pre silnejší efekt.

Viac informácií...

treatments-icon.jpgExecutive Power Exfoliation Facial

Úroveň 2

Sila trojitej exfoliácie: mechanická a enzymatická exfoliácia kombinovaná s jemným chemickým peelingom pre lepší prienik do pokožky, rozjasnenie pleti a rejuvenáciu pokožky.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pngagePeel

 

Účinná kombinácia kyselín redukujúca jemné vrásky a ryhy, ktorá odstraňuje nedokonalosti. Zanecháva pokožku hladkú a omladenú.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pngJessner Peel

 

Peeling určený na redukciu hyperpigmentácie, na ošetrenie slnkom poškodenej kože, redukciu mierneho až ťažkého akné, jemných jaziev, farebné nezrovnalosti pleti a stredne hlbokých vrások.

Viac informácií...

chemical-peel-icon.pngPrepichovanie kože

 

Prepichovanie kože je bezpečná a obľúbená technika pre zlepšenie kvality pleti a obnovu zdravého a mladistvého vzhľadu pokožky s minimálnou dobou rekonvalescencie.

Viac informácií...