icon1.png Medik8 Cyprus

70006608

facebook.png

POKROKOVÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Medik8 sa venuje výrobe vysoko kvalitných produktov pre starostlivosť o pleť z tých najlepších ingrediencii, ktoré sú históriou overené a majú tú správnu silu. Táto značka má špecifické skupiny produktov , ktoré sú prispôsobené konkrétnym kožným ochoreniam.

Už ste mohli počuť o výraze „profesionálny“ produkt. V podstate to znamená, že produkty sú predávané v profesionálnych predajniach ako napríklad doktorová ambulancia, dermatologické kliniky, kúpele, a taktiež na niektorých špecializovaných web stránkach. Medik8 ponúka len profesionálne produkty.

Tím Medik8 je vytvorený z viac než spoločnej 40 ročnej skúsenosti vo výskume o starostlivosť o pleť a o produktových formulách.

AKO TO ROBÍME?

ikon-why-1.pngSprávne ingrediencie

Niektoré ingrediencie ako napríklad peeling kyselina mliečna má dve formy- nazývané stereo izoméry a iba jedna forma „funguje“. Viac informácii nájdete v našej sekcii Chiralita.

ikon-why-2.pngProfesionálna sila

Silnejšie nie je vždy lepšie- dokonca jeden veľmi známy antioxidant zvyčajne sa stane slabším keď je viac koncentrovaný. Výskumníci Medik8-u nájdu tú správnu účinnú koncentráciu, ktorá prinesie tie najlepšie výsledky.

ikon-why-1.pngPreniknutie ingrediencii

Je nesmierne dôležité, aby ingrediencie prišli na požadované miesto aby sa dostavili výsledky. Niektoré ingrediencie pracujú na povrchu pokožky. Iné musia preniknúť dovnútra pokožky.

ikon-why-3.pngZvýšenie stability

Nanešťastie niektoré hlavné účinné ingrediencie v starostlivosti o pokožku sú nestabilné a začnú sa štiepiť hneď, keď otvoríte produkt, dokonca aj keď ho máte na poličke. Práve preto Medik8 berie stabilitu účinnosti veľmi vážne a zameriava sa na jej vylepšovaní svojím neustálym výskumom.

ikon-why-4.pngČerstvosť

Medik8 je priekupníkom v dodávaní profesionálne silných produktov čerstvo na trh. Naše séra sú ručne vyrobené v malosériovej výrobe v našich laboratóriách vo Veľkej Británii. Keď hovoríme, že naše produkty sú čerstvé, znamená to, že si môžeme byť istí najvyššou stabilitou a preto aj účinnosťou.

 

Kombinácia našich hodnôt a našej filozofie je dôvodom prečo sa Medik8 stal svetoznámou značkou, odporúčanou dermatológmi, lekármi, zdravotnými sestričkami a profesionálmi zaoberajúcimi sa starostlivosťou o pleť.

philosophy-icon.jpg

Filozofia

Biotechnológia starostlivosti o pleť- náš výsledkami poháňaný prístup od roku 2009.

Viac informácii...

medik8-team-icon.jpg

Tím Medik8

Pozrite si naše zákulisné video a dozveďte sa kto stojí za našou značkou.

Viac informácii...

medik8-science-icon.jpg

Veda

Medik8 je britská firma zaoberajúca sa výskumom pre starostlivosť o pleť. Je priekupníkom kozmetických technológii.

Viac informácii...